Naujienos

2016-04-09 02:04:05

Balandžio 08 dieną Aulelių vaikų globos namai sulaukė svečių

Vaikus aplankė inovatyvaus Lietuvoje besiplečiančio ekspreso barų tinklo „Coffee Hill“ kolektyvas su galybe saldumynų, kuriais pasirūpino šio kolektyvo direktorius Paulius. Popietė prasidėjo nuo linksmų judrių žaidimų, kuriuos organizavo Eleonora ir Anželika. Kokybės vadybininkė Viktorija su Arnu virė ir visus vaišino nuostabia kakava. Vėliau  šefas Justas kepė nepaprasto skonio kibinus. Kavos ruošimo čempionas 2016 Justas papasakojo apie baristos profesiją ir parodė ypatingą kavos ruošimo būdą, kurį išbandė visi norintys: vieni vaikai malė kavos pupeles rankiniu būdu, kiti svėrė, dar kiti plikė kavą.

Šilti ryšiai užsimezgė iš karto: po vaišių vieni svečiai su vaikais išgūžėjo žaisti krepšinio, kiti susipažino su globos namais, vaikai aprodė kambarius, papasakojo apie savo kasdienybę, pakvietė svečius pasivaikščioti po Aulelių apylinkes. Laikas prabėgo labai greit ir atsisveikinti buvo nepaprastai sunku - vis norėjosi dar pakalbėti, dar pabūti, dar pabendrauti....

Dėkojame šiam jaunam, linksmam kolektyvui ir jo direktoriui ir tikime, kad šis susitikimas buvo pirmas, bet tikrai ne paskutinis. Mes jūsų visų labai labai lauksime!

FOTOREPORTAŽAS

VIDEOREPORTAŽAS